Faturat abuzive të energjisë, PD: Qeveria të falë edhe kamatëvonesat. Çela: Qeveria e djathtë s’e zbatoi vendimin e 2010-s
09/02/2015 00:00
“Strazimiri”, deputetët refuzojnë të dëshmojnë në gjykatë
09/02/2015 00:00
Braçe i përgjigjet Doris Pack: Basha i akuzuar zyrtarisht nga Prokuroria
09/02/2015 00:00
Ndalohen aktivistët e PD, i bllokuan rrugën ministrit Veliaj në Fier
08/02/2015 00:00
PD nis kamionët me ndihma. Basha: Reagim i dobët i qeverisë
08/02/2015 00:00
Çmimi i energjisë, Paloka: PD, në krye të protestës
07/02/2015 00:00
Debati për urdhrin e Ramës për drejtorët. Paloka: Qeveria po përdor administratën. PS: Është mashtrim
06/02/2015 00:00
Basha: Të shtojmë përpjekjet për përballimin e përmbytjeve
06/02/2015 00:00
Nishani ‘hap luftën’ për ambasadorët. Rama: Po sulmon qeverinë
06/02/2015 00:00
Përmbytjet, Basha: Rama, pandjeshmëri njerëzore dhe papërgjegjshmëri shtetërore
06/02/2015 00:00
Nishani viziton zonat e goditura nga vërshimi i ujrave
05/02/2015 00:00
“Përmbytjet”, Paloka: Të shpallet gjendja e emergjencës. Peleshi: Çdo strukturë është në gatishmëri
05/02/2015 00:00
Basha: Të shpallet gjendja e jashtëzakonshme
05/02/2015 00:00
Kuvend, opozita: Kompensim 100% dëmeve. Mazhoranca: Ju nuk kompensuat Shkodrën
05/02/2015 00:00
Rama: Çdo strukturë e shtetit pranë qytetarëve
04/02/2015 00:00
Basha: Qeveria, braktisje arrogante qytetarëve
04/02/2015 00:00
PD qytetarëve: Platforma antikorrupsion, jo për të luftuar fenomenin
03/02/2015 00:00
Demokratët, apel qeverisë: Banorët të furnizohen me ushqime dhe ilaçe
03/02/2015 00:00
Mësuesit denoncojnë drejtoreshën, shkarkohet
03/02/2015 00:00
Ndarja administrative, njësitë vendore në `lagje` e `fshat`
03/02/2015 00:00
Serveri i Tatimeve, komisioni hetimor mban mbledhjen e dytë
03/02/2015 00:00