“Le Parisien”: Kontakte PSG-Conte; Sheiku mohon zërat
10/11/2017 10:54
Goli i Hondës që do e kishte zili edhe Messi (Video)
10/11/2017 10:40
Rashica optimist: Kosova po rritet
10/11/2017 09:01
Ventura: Nuk më shqetëson Zaza, kam gati Belottin
10/11/2017 01:42
Zvicra dhe Kroacia, avantazh për biletën e Botërorit
09/11/2017 22:41
Shqiptari nën urdhrat e “El Cholo”, Bare: Si luaj me yjet e botës
09/11/2017 21:04
Shpresat ndaj Irlandës së Veriut, hyrja falas në “Selman Stërmasi”
09/11/2017 19:22
Panucci “u merr frymën” lojtarëve në Antalia (VIDEO)
09/11/2017 18:00
Kundër Turqisë “firon” mesfusha, tjetër largim nga grumbullimi
09/11/2017 17:47
Telashe për Venturën e Italisë, Zaza dëmtohet e rrezikon Suedinë
09/11/2017 15:03
Në Spanjë janë kundër fanellës, Ramos: Shihni rezultatet, jo ngjyrat
09/11/2017 14:36
Drejtor teknik i Chelseat? Lampard përgënjeshtron zërat
09/11/2017 12:22
Nisin “play off”-et, sot derbi i zjarrtë ballkanik dhe shqiptarët e Zvicrës
09/11/2017 12:17
Kombëtarja këndon “Tate du fuston” (Video)
09/11/2017 12:07
10 lojtarët që kanë zhgënjyer më shumë deri tani në futboll
09/11/2017 12:04
Askush në Europë nuk ka një pankinë kaq të kushtueshme sa Juve
09/11/2017 11:40
Juve, një shqiptar për të zëvendësuar Buffon?
09/11/2017 11:22
Ibra: Suedia pa mua, pa presion ndaj Italisë. Verrati më i miri. “Biskota”?…
09/11/2017 11:03
Nuk e njeh futbollin, por kap skedinën “e çmendur”
09/11/2017 10:49
Aguero zbulon se kur do të largohet nga Manchester City
09/11/2017 10:42
“Cristiano nuk është më i miri sepse…”
09/11/2017 08:38