Borussia Dortmund kërkon trajner, Luis Enrique në shënjestër
29/11/2017 17:50
Dorëzohet më në fund! Ibra do të bëjë operacion hundën
29/11/2017 17:19
Botërori i Klubeve ndryshon format nga viti 2021
29/11/2017 16:30
Kupa e Shqipërisë, triumfojnë të mëdhatë
29/11/2017 16:07
Neymar “show”, Moutinho me këmbë e duar për ta ndalur (Video)
29/11/2017 14:25
Botërori “Rusi 2018”, mbyllet faza e parë e shitjes së biletave
29/11/2017 13:47
Napoli-Juve, sfida e një miliard eurove në Serie A
29/11/2017 13:42
Mungesa golit, Mourinho: Këpucë të reja për Lukakun
29/11/2017 13:25
“Hungërima e luanit” Insigne, tatuazhi i ri i sulmuesit
29/11/2017 13:21
Kupa e Shqipërisë, sot përballen Tirana dhe Vllaznia
29/11/2017 12:33
Lewa kundër Ancelottit: Dëmtimet prej stërvitjes së tij
29/11/2017 12:25
Sneijder braktis Balotellin, destinacioni larg Europës…
29/11/2017 11:44
Probleme te United, Ibrahimovic kërkon një skuadër të re
29/11/2017 11:36
Juventusi në “sulm” për mbrojtësin e Napolit
29/11/2017 11:28
Për kë bëjnë tifo diktatorët?
29/11/2017 10:47
“Ndalesa e radhës… në Serinë A”
29/11/2017 04:13
Sandro Wagner drejt rikthimit në Mynih, e kërkon me ngulm Heynckes
29/11/2017 02:35
Chiellini rikthehet dhe premton ‘luftë’ ndaj Napolit
29/11/2017 01:31
Mayoral shkëlqen në Kupë, Reali kalon Fuenlabradën
28/11/2017 23:30
Dygolësh i Young, United kalon Watfordin
28/11/2017 23:22
Bayern Munchen uron Pavarësinë e Shqipërisë
28/11/2017 19:25