Barcelonës i zbrazet mesfusha
01/11/2017 21:52
Champions, surpriza ndodh në “Wembley”. Gjunjëzohet Reali
01/11/2017 21:33
Berlusconi: Shoh Milanin në televizor dhe ndihem keq
01/11/2017 21:23
Champions, Monaco drejt “mbytjes”
01/11/2017 20:38
Mourinho, në bankën e të akuzuarve për evazion
01/11/2017 18:42
Frikë ndëshkimit nga UEFA, Partizani mbikëqyr “Varrmihësit”
01/11/2017 18:36
Partizani i Beogradit, Djukiç: T’u kthejmë mikpritjen shqiptarëve
01/11/2017 18:14
Në tempullin e serbëve, Daja: Presioni është mbi ta
01/11/2017 18:05
Inter, takim me berberin në shtëpinë e Candrevës
01/11/2017 17:40
Magjitë e adoleshentit që bindën drejtuesit e Milanit
01/11/2017 14:56
Ndahet nga jeta ish-mesfushori i Milanit
01/11/2017 14:01
Napolitanët të dhunshëm, sulmojnë tifozët e City-t
01/11/2017 13:22
E ardhmja e Mihajlovic, e lidhur me Interin
01/11/2017 13:02
Humbja kundër Romës, Conte në rrezik
01/11/2017 12:48
Skënderbeu në Beograd, masa të forta sigurie
01/11/2017 12:18
Marcelino: Si e humba garën me Piolin, për stolin e Interit
01/11/2017 04:51
Inter-Torino, shiten mbi 65 mijë bileta
01/11/2017 04:12
Salihi nuk ndalet, gjen sërish golin në Austri
01/11/2017 00:28
Champions, kualifikohen 4 ekipe. Roma fiton përballë Chelseat
31/10/2017 22:36
Europa diskuton 4 biletat e fundit për “Rusi 2018”
31/10/2017 19:41
Skënderbeu drejt Beogradit, Ilir Daja: Jemi të barabartë
31/10/2017 19:40