Superiorja, Kukësi “bie” në Gjirokastër, Vllaznia-Partizani mbyllet pa gola
14/03/2018 15:54
Shakira-Pique, çift i famshëm dhe tejet i pasur
14/03/2018 15:13
“Dështim 365 mln eurosh” për United në Champions
14/03/2018 13:38
Heung-Min Son “thirret” ushtar, Tottenhami rrezikon ta humbasë për dy vite
14/03/2018 12:32
Incidentet në Selanik, “ECA” pezullon pa afat PAOK-un
14/03/2018 10:43
E pabesueshme! Lojtari i Shakhtarit shtyn dhe hedh djalin që kap topat (Video)
14/03/2018 09:28
Murinjo nuk ka turp: Edhe unë e kam eliminuar Mançesterin
14/03/2018 08:52
“Shpenzoi 900 milionë euro dhe luan kështu…”
14/03/2018 08:38
Man. United eliminohet nga Champions, Sevilla dhe Roma në çerekfinale
13/03/2018 22:36
Incidentet e tifozëve, Disiplina ndëshkon Tiranën
13/03/2018 22:00
Një mesjavë futbolli në superiore
13/03/2018 21:54
Zbriti me armë në fushë, Presidenti i PAOK kërkon falje
13/03/2018 19:46
Fino ankohet në CAS. Konteston votimin në zgjedhjet për kreun e FSHF-së
13/03/2018 15:31
Sergio Ramosin e zë barku, shokët tallen (Video)
13/03/2018 13:56
Chelsea, sytë nga Donnarumma nëse ikën Courtois
13/03/2018 13:42
Fellaini, me flokë edhe më qesharake se më parë (Foto)
13/03/2018 13:33
Al-Khelaifi gjobitet me 18 mln euro nga gjykata e Egjiptit
13/03/2018 13:16
Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll
13/03/2018 12:33
Argjentina, pa dyshen Dybala-Icardi në miqësoret ndaj Italisë e Spanjës
13/03/2018 11:56
Tare kundër VAR-it: Na ka hequr 12 pikë!
13/03/2018 11:48
10 futbollistët që fitojnë më shumë falë… këpucëve (Foto)
13/03/2018 10:07