Habit Laert Vasili,zgjedh Flavio Qarrin për grua, ky i fundit i kthehet: Je gay!

27/02/2020 05:45

Laert Vasili ka qenëi ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur se pse ka refuzuar të martohet deri më tani dhe si është më mirë të jesh single apo i martuar.

Gjatë bisedës ai është pyetur nga moderatorja se me kë nga vajzat e panelit do zgjidhte ai për grua dhe zgjedhja e tij i ka habitur të gjithë.
“Për gruan time do kisha zgjedhur Flavio Qarrin”, është shprehur Laert Vasili ku kanë shpwrthyer tëqeshurat në studio.

Më tej Jonida Shehu e ka pyetur se pse pikërisht zgjodhi Flavion dhe ky i fundit tha se “është gay”, i cili e kishte për Laert Vasilin.

“Flavio nuk ka shpenzime, as për të bërë gjoksin me silikon, as buzët me silikon, bythët silikon dhe asgjë tjetër”, ka përfunduar Laerti duke dhënë aryset e tij se pse zgjodhi pikërisht Flavion.

Top Channel