Demi Rose ka një lidhje të veçantë me Tulum-in dhe kjo nuk ka më vend për diskutim.

Modelja britanike është zhvendosur sërish në destinacionin meksikan, dhe ka postuar një foto tepër të nxehtë në Instagram.

Ylli 24 vjeçar shfaqet me bikini, teksa nxjerr në pah format bombastike.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel