Në orët e para të mëngjesit të sotëm, Shqipëria u godit nga një tërmet me magnitudë 6.4 ballë. 16 viktima dhe rreth 600 të plagosur është bilanci aktual i pasojave të lëkundjeve të fuqishme.

Për të ndihmuar familjet e goditura nga tërmeti në fjalë i datës 26 nëntor, Top Channel ka vënë në dispozicion numrat e disa llogarive bankare, nga ku gjithsecili mund të ofrojë kontributin e tij.

Top Channel