Pasi kishin pritur gjashtë dekada për të apsur një fëmijë, çifti nga India, ai 78 dhe ajo 74, më në fund lindën dy vajza binjake.

Por një ditë pas lindjes, babai pati probleme me zemrën. Ndërsa mamaja, e cila lindi me prerje cezariane, po mbahejt në reanimacion pasi ende nuk e ka marrë veten nga operimi.

FOTO GALERI
1/5
Çifti kishte 57 vite të martuar e pa fëmijë

Top Channel