Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit.

Yjet e muzikës, filmave dhe modës, janë siguruar të shkëlqejnë në çdo dalje të tyre. Ja kush u vesh më bukur:

FOTO GALERI
1/30

Top Channel