Nëse doni të jeni gjithmonë të parët me trendet më të fundit të modës, një nga mënyrat më të mira për t’a arritur këtë është përmes aksesorëve.

Lajmi i mirë është se “look-u” me rrip si në vitet ’90 po rikthehet.

Emily Ratajkowski dhe Bella Hadid janë kampione të këtij trendi.

Mjafton të vishni rroba që keni blerë më parë me një rrip të tillë, dhe do dukeni sikur keni rinovuar garderobën tuaj.

Gjithashtu Celine Dion, Jamie Chung, Anna Vitiello dhe ëngjëlli i “Victoria’s Secret” Elsa Hosk, janë fotografuar së fundmi me një look të tillë që mund të arrihet lehtësisht edhe nga ju.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel