Jemi mësuar që femrat e famshme të botës së spektaklit t’i shohim gjithmonë me tualet dhe flokë të rregulluara.

Por, disa prej tyre duket se nuk e kanë fare problem që të shfaqen para publikut edhe krejtësisht pa tualet.

Më poshtë kemi përmbledhur për ju fotot e atyre që konsiderohen si femrat më të bukura në botë, të cilat kanë pozuar pa asnjë rregullim në fytyrë dhe i kanë ndarë pamjet në Instagram.

FOTO GALERI
1/30
Katie Holmes

Top Channel