Mesa duket Dua Lipa është në një lidhje të re me vëllain e vogël të Bella dhe Gigi Hadid, vetë 3 javë pa ndarjes nga Isaac Carew.

Edhe pse vetëm 3 javë pas ndarjes nga ish i dashuri Isaac Carew, Dua duket se po shijon statusin e një vajze beqare.

Është parë shpesh në takime me Anwar Hadid, vetëm 20 vjeç, ku mesa duket gjithçka ka filluar pas disa pushimeve të kaluara së bashku në Los Angeles.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel