Një 22-vjeçar i dyshuar si autor i një plagosje këtë të premte në Tiranë është arrestuar nga uniformat blu të kryeqytetit.

Mësohet se 22-vjeçari me inicialet E.K rreth ores 13.00, në rrugën “Frosina Plaku” në Tiranë, për motive të dobëta ka goditur me thikë 25-vjeçarin S.P.

Bëhet e ditur se arrestimi i tij u bë nën akuzën “Vrasje me dashje e mbetur ne tentative” dhe “Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta”.

Top Channel