Një aksident hekurudhor ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të stacionit të trenit në Durrës.

Një 16-vjeçar është përplasur nga treni që lëvizte me shpejtësi të ulët. Mësohet se shkak ka qenë dhe fakti se i riu ka qenë duke ecur me kufje në vesh.

I plagosuri, inicialet S.K është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Mësohet se ai është jashtë rrezikut për jetën.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel