Brenda ditëlindjes së çmendur të 40-vjeçares Kourtney Kardashian

19/04/2019 17:59

Kur themi Kardashian, kemi parasysh partitë e mëdha, plot me të famshëm dhe shumë gjëra të çmendura.

Festën kësaj radhe e bëri Kourtney Kardashian, motra e Kim, pasi festoi 40 vjetorin e saj.

Falë motrës së saj Kim Kardashian mësuam edhe detajet nga nata e çmendur dhe shumë luksoze.

Për më shumë shihni fotot.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel