Wake Up/ Samanta: Kam kohë për martesë edhe fisi ka hequr dorë

11/01/2019 14:36

Këngëtarja Samanta Karavella shprehet se kohën më të madhe ia dedikon karrierës.

Nuk mendon se është vonë për të krijuar një lidhje apo për tu martuar siç shpesh i thonë familjarët. “Ka kohë për martesë nuk e mendoj ende. Madje dhe fisi hequr dorë sepse e dinë që unë e kam mendjen te muzika” – u shpreh ajo.

Top Channel