Këtë vit janë ndër më të nevojshmet në valixhet për në plazh dhe flasim për kostumet e plazhit “vintage”.

Pse na pëlqejnë kaq shumë? E thjeshtë: Falë aftësitë së tyre retro na bëjnë të ndjehemi femërore dhe shik si divat e viteve ’50 nga të cilat merret frymëzimi.

Që nga bikini me bel të lartë, tek truporet që lidhen pas qafe apo bikinit me kopsa. Fantazitë ku orientohemi janë të ndryshme, dhe për të gjitha shijet. Shihni galeritë për modelet tuaja të preferuara.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel