Krishtlindjet blu janë më shik

22/12/2017 12:13

Ngjyra blu? Këtë vit është protagoniste për një pamje shik për festat e fundvitit, aq sa konsiderohet një alternativë e mirë e të zezës klasike dhe të kuqes tradicionale.

Elegante, e rafinuar, formale por jo dhe shumë, kjo nuancë, klasikja blu marin, mes të cilave tonet kobalt dhe metal, duhet të jetë shoqëruese e pamjes tonë për Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

Në çdo rast, kushdo qoftë tonaliteti i zgjedhur, bluja nuk tradhëton dhe na dhuron gjithmonë një pamje të rafinuar.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel