Shpërndanin diploma false, prokuroria dërgon në gjykatë 5 ish-zyrtarë
24/04/2015 00:00
Zbulohet një rrjet prostitucioni në Fier; pranga dy të rinjve, procedim 11 personave
24/04/2015 00:00
Peleshi: Testimi i infermierëve, nismë e shëndetshme
24/04/2015 00:00
Bulqizë, aksidentohet në minierë 52-vjeçari
24/04/2015 00:00
Veliaj: Skema e ndihmës ishte e fryrë. Gjetëm më shumë militantë se të varfër
24/04/2015 00:00
Në pranga 17-vjeçari, mashtroi 3 vetë se do i çonte në Itali
24/04/2015 00:00
Vlorë, zbulohen dhe asgjësohen 812 bimë narkotike në Dhërmi
23/04/2015 00:00
Dita ndërkombëtare e Librit
23/04/2015 00:00
Shkodër, atentat agjentit të policisë; në kërkim autori
23/04/2015 00:00
Sokol Balla: Qëndrimi im për ngjarjen
23/04/2015 00:00
Tiranë, makina përplas këmbësorin; rëndë 70-vjeçari
23/04/2015 00:00
Fier, rreth 100 banorë të fshatit Marinzë protestë para zyrave të “Bankers”
23/04/2015 00:00
Vlorë, shkëmbim zjarri mes dy të rinjve, një i plagosur
23/04/2015 00:00
Vlorë, policia parandalon një vrasje të trefishtë; pranga autorit të dyshuar
23/04/2015 00:00
Rubik, kamioni del nga rruga, plagoset rëndë drejtuesi
23/04/2015 00:00
Operacioni “Shiringa” në Korçë, sekuestrohen 34 doza heroine dhe arrestohet shpërndarësi
23/04/2015 00:00
Shkodër, arrestohet i riu i akuzuar për vrasje të mbetur në tentativë
23/04/2015 00:00
Shkodër, asgjesohen 400 bimë kanabis sativa
23/04/2015 00:00
Arrestohet i kërkuari për trafik droge në Itali
23/04/2015 00:00
Tiranë, zjarr në një klub nate; dëme materiale
23/04/2015 00:00
Apeli Administrativ: Testimi i infermierëve do të zhvillohet
23/04/2015 00:00