Zbulohen mijëra litra pije alkoolike, subjekti nuk paguante akcizë
30/03/2015 00:00
Tiranë, pranga dy të rinjve, u kapën me disa doza kokaine
30/03/2015 00:00
Berat, vidhen 2 milionë lekë në zyrat e minibashkisë
30/03/2015 00:00
Adresat mbajnë “peng” Postën, diskutohet projektligji i ri
30/03/2015 00:00
“Pyet Ambasadorin”, Donald Lu përgjigjet më 3 Prill
30/03/2015 00:00
Zamira Durda: Jeta jonë, 7 vite pa Erisonin…
30/03/2015 00:00
Debitorët e energjisë, të martën mbyllet afati për pagesën me këste
30/03/2015 00:00
Gjirokastër, 2 të arrestuar për armëmbajtje pa leje
29/03/2015 00:00
Vlorë, 3 të arrestuar për “vjedhje” dhe “vjedhje në bashkëpunim”
29/03/2015 00:00
Shqipëria, mbretëria e qeseve
29/03/2015 00:00
Bulqizë, aksident me dy të plagosur në Rrugën e Arbërit
29/03/2015 00:00
Tregtia informale e ujit, autobotet shesin ujë pa asnjë kontroll
29/03/2015 00:00
Polici-OSHEE: 61 raste vjedhjeje, 13 të arrestuar dhe 3 procedime punonjësish
29/03/2015 00:00
Sinjalistikë e posaçme për të verbrit, instalohet fillimisht në institucionin e A. Popullit
29/03/2015 00:00
Koncesioni i parkimeve në Vlorë, Prefektja: Do bëhet rishikimi apo edhe revokimi
29/03/2015 00:00
“Turistët në Shqipëri, turp t’i shëtisësh rrugëve”
29/03/2015 00:00
Kakavijë, transportonte 12,3 kg marijuanë, arrestohet
29/03/2015 00:00
Lame inspekton në terren ndërtimet në proces legalizimi
28/03/2015 00:00
Forumi për lirinë ekonomike, Veliaj: Skema e re rrit pensionet
28/03/2015 00:00
Rriten denoncimet kundër korrupsionit, Çuçi: Qytetarët frenohen në fazën finale
28/03/2015 00:00
Përkujtohet 18-vjetori i tragjedisë së Otrantos
28/03/2015 00:00