Arrestohet përgjegjësi i Task Forcës së OSHEE-së
14/05/2015 00:00
NATO diskuton për Maqedoninë. Shqipëria: Hetim ndërkombëtar për “Kumanovën”
14/05/2015 00:00
Tiranë, dy persona të armatosur tentojnë të grabisin një shtetas, e godasin me qytën e pistoletës
14/05/2015 00:00
“Harrojeni antikorrupsionin pa drejtësi të pastër”
14/05/2015 00:00
Ministri i Mjedisit, letër të hapur për kandidatët e 21 Qershorit
13/05/2015 00:00
Bashkëshortja e Fatmir Haklajt, e kërcënuar me plumb në zarf
13/05/2015 00:00
Zyra e Komisionerit për të Dhënat Personale gjobit 17 “call center”
13/05/2015 00:00
Ligji për arsimin parauniversitar, debate për emërimin dhe shkarkimin e mësuesve
13/05/2015 00:00
Velipojë, OSHEE lë pa energji debitorët
13/05/2015 00:00
Arsimi fillor, baza e zhvillimit ekonomik. Shqipëria, e 63-ta në renditjen e OECD-së
13/05/2015 00:00
Lufta kundër piraterisë, AMA kontrollon transmetuesit audiovizivë
13/05/2015 00:00
Erdogan vendos gurin e parë të xhamisë: Financim Parlamentit të ri dhe kalasë së Gjirokastrës
13/05/2015 00:00
Shkodër, policia asgjëson 427 rrënjë kanabis
13/05/2015 00:00
I humbin bizhuteritë, nis procedimi ndaj pastrueses së shtëpisë
13/05/2015 00:00
Trafikonin makina të vjedhura, në hetim dy shtetas bullgarë
13/05/2015 00:00
Vizita e Erdogan në Tiranë, ja akset rrugore që do të bllokohen
13/05/2015 00:00
Shpërndante heroinë, në pranga 31-vjeçari
13/05/2015 00:00
Zjarr në një banesë në Tiranë, nuk ka të lënduar
13/05/2015 00:00
Në pranga një 71-vjeçar për veprime të turpshme me të mitur
13/05/2015 00:00
Përmes “komisariatit dixhital”, qytetarët mund të denoncojnë pranë policisë
13/05/2015 00:00
START 2015, pranga një shtetasi që kultivonte kanabis në Berat
13/05/2015 00:00