Votat e shqiptarëve, sinkronizim thuajse i plotë Agolli-Panucci në FIFA
24/10/2017 12:43
Për kë votuan yjet?! Ronaldo e Messi “s’njihen”
24/10/2017 12:16
Në Kinë janë të sigurtë: Ancelotti në stolin e Guangzhou Evergrande
24/10/2017 11:58
Interi kundër Sampdorias për hakmarrje dhe kreun e renditjes
24/10/2017 11:35
Milan nuk apelon, Bonucci mungon ndaj Juventusit
24/10/2017 11:24
Berlusconi thyen heshtjen: Pa Champions, 100 milionë euro humbje
23/10/2017 23:54
Skënderbe me dy “fytyra”, Teuta bie në 28 minuta
23/10/2017 18:52
Ndeshja e fëmijëve që u ndoq më shumë se një sfidë e Serie A
23/10/2017 17:28
Zëvendësimet, përplasje Dybala-Allegri (Video)
23/10/2017 17:18
Bonucci dorëzon shiritin e kapitenit?
23/10/2017 16:49
Coutinho drejt Barcelonës, Klopp mendon për yllin e PSG
23/10/2017 16:47
Qesh mirë kush qesh i fundit
23/10/2017 16:26
Javë ferri për Bonuccin. Kush e sulmon dhe kush e mbron
23/10/2017 15:57
Premier League, Evertoni shkarkon Ronald Koeman
23/10/2017 14:50
Harry Kane, shpërthyes në fushë. Fiton lavdet e Henry
23/10/2017 14:00
Objektivi Champions, Interi mbetet më i favorizuar
23/10/2017 13:51
Tramezzani iku, po shqiptarët Lenjani e Kukeli?
23/10/2017 13:40
Një “bomber” në fushë dhe një “bombë” jashtë fushe
23/10/2017 12:20
Sozia e Messit, mes ultrasve në “Camp Nou”?
23/10/2017 12:03
Superiorja, Skënderbeu me mision të vështirë ndaj Teutës
23/10/2017 11:43
Capello i mbyll derën Milanit: Napoli e Inter dhurojnë spektakël
23/10/2017 11:27