Europa League/ Belgët e Antwerp shtangin Tottenham, Mourinho me nerva: Doja të bëja 11 zëvendësime

30/10/2020 00:51

Tottenham është befasuar mbrëmjen e sotme në Europa League nga skuadra blege Antwerp pasi u mposhtën me rezultatin minimal 1-0.

Belgët i kanë rrëmbyer një top mbrojtësit kundërshtar dhe aty erdhi edhe goli nga Lior Rafaelof.

Një humbje kjo që ka lënë një shije të hidhur te trajneri i londinezëve, Jose Mourinho. Portugezi pas ndeshjes në konferencën për shtyp ka thënë se donte të bënte 11 zëvendësime, ndërsa i dha kundërshtarit meritat për fitoren.

Top Channel