Maqedoni e Veriut, Talat Xhaferi merr mandatin për formimin e qeverisë
26/01/2024 19:37
Mali i Zi nuk ka dhënë informacion të vërtetë për pasurinë e rusëve të sanksionuar
13/11/2023 08:20
Maqedoni e Veriut: Kalime kufiri nga emigrantë të paligjshëm
08/11/2023 08:48
Zgjidhet Qeveria e re e Malit të Zi
31/10/2023 09:51
Krijohet qeveria, protesta në Malin e Zi: Kryeparlamentari i ri, kundër Kosovës
31/10/2023 08:23
Nik Gjeloshaj jep dorëheqjen si kryetar i komunës së Tuzit, merr postin e rëndësishëm në qeveri
30/10/2023 09:47
Mali i Zi, qytetarë dhe opozita kërkojnë shtyrjen e regjistrimit të popullsisë
23/10/2023 22:47
Dritan Abazoviç, 250 mijë euro për restaurimin e shkollës së vetme shqipe në Mal të Zi
13/09/2023 15:11
Inteligjenca artificiale “mësyn” edhe në gazetari! Në Malin e Zi, lajmet transmetohen nga spikerja virtuale 
08/08/2023 10:41
Shpëton për “fije” Abazoviç, nuk i funksionuan frenat e makinës
05/08/2023 15:29
Mali i Zi, ekspertët: Tani pas zgjedhjeve, prisni faktorët e huaj
12/06/2023 15:36
Zgjedhjet në Mal të Zi/ KSHZ publikon rezultatin: “Evropa tani” me 24 mandate, koalicioni ”Zajedno” me 21
12/06/2023 14:06
“Ne do të jemi shtylla kryesore e qeverisë”, Abazoviç: Kushdo që është për një Mal të Zi evropian është i mirëpritur
12/06/2023 09:38
Gjashtë shqiptarë në Parlamentin e ri të Malit të Zi, “Forumi Shqiptar” siguron dy mandate
11/06/2023 22:03
Zgjedhjet në Mal të Zi/ Dalin rezultatet e para, ja kush kryeson
11/06/2023 21:32
56.4 % e malazezëve votuan në zgjedhjet parlamentare/ Nis numërimi i votave
11/06/2023 20:35
​Abazoviç: Jam i bindur se koalicioni ynë do të jetë shtylla kryesore e qeverisë së ardhshme
11/06/2023 17:05
Pjesëmarrje e ulët në zgjedhje/ Partitë politike shqiptare presin të jenë pjesë e qeverisë së re në Mal të Zi
11/06/2023 16:08
Nik Gjeloshaj dhe Marash Dukaj thirrje shqiptarëve për pjesëmarrje masive në zgjedhje: Në një vit u investua mbi 20 mln euro
11/06/2023 12:35
Mali i Zi nën “ethet” e zgjedhjeve parlamentare! KSHZ publikon shifrat: Sa ishte pjesëmarrja deri në orën 09:00
11/06/2023 11:03
Inaugurimi i presidentit të ri të Malit të Zi, Begaj merr pjesë në ceremoni
20/05/2023 14:34
Millatoviç: Zgjedhjet parlamentare në Mal të Zi sa më shpejt
12/04/2023 20:22
Presidenti i ri i Malit të Zi: Ne do të ndjekim rrugën evropiane
07/04/2023 12:34
Fitues i zgjedhjeve në Malin e Zi me shumicë votash, kush është Jakov Milatoviç
02/04/2023 21:36
Gjukanoviç mesazh Serbisë: Do të duhet të ndryshoni qëndrimin ndaj fqinjëve tuaj
02/04/2023 19:40
Mali i Zi zgjedh sot Pesidentin
02/04/2023 08:40
I përfshirë në organizatë kriminale, arrestohet zv.drejtori i Policisë për Luftën kundër Krimit të Organizuar në Mal të Zi
22/03/2023 19:24
Kërkohej eliminimi i tij/ Abazoviç: Ata dy persona kanë lidhje të ngushtë me Gjukanoviç
22/12/2022 21:18
Mali i Zi i drejtohet Komisionit të Venecias për Ligjin e Presidentit
11/11/2022 21:32
Sprova e fortë e Malit të Zi/ Forcat pro-serbe fitojnë zgjedhjet vendore në disa komuna
24/10/2022 08:12