Tjetër aksident i rëndë, dy makina përfundojnë në kanal pas përplasjes, tentohet nxjerrja nga mjeti e të rinjve

07/07/2024 23:19

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje.

Mësohet se dy mjete janë përplasur dhe kanë përfunduar në kanal në afërsi zë fshatit Palasë në Korçë.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa po tentohet nxjerrja nga mjeti e të plagosurve nga banorët e zonës. 

Top Channel