Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç! Makina përplaset me furgonin dhe dalin jashtë rruge, tre të plagosur

04/07/2024 08:36

Një aksident i rënd është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Laç pranë fshatit Markatomaj.

Dy mjete janë përplasur, ku si pasojë e goditjes së fortë të dy mjetet kanë përfunduar në një are në anë të rrugës.

Nga ky aksident kanë mbetur të plagosur 3 persona kur sipas burimeve njëri nga të plagosurit është dërguar drejt traumës.

Top Channel