Ivana Knoll ka “ndezur” rrjetin pas fotove hot që ka postuar në rrjetin Instagram.

Ish-miss Kroacia ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Gjermani me v4eshjen e saj duke bërë tifo për skuadrën e zemrës.

Ajo nuk mungon në asnjë ndeshje të kombëtares kroate dhe për të shkruajnë shpesh mediet e huaja. Një influencere tashmë e njohur në internet, shumë pak e dinë që bukuroshja kroate kishte konkurruar në vitin 2016 në konkursin e Miss Kroacisë si përfaqësuese e diasporës, por nuk fitoi konkursin, raporton media kroate Index.hr.

Ajo ka bërë një ndryshim tejet drastik, që kur mori pjesë në këtë konkurs bukurie. Në të njëjtin vit, modelja konkurroi edhe në konkursin e Miss Zagrebit.

 

Tifozja e famshme kroate, Ivana Knoll ka arritur në Gjermani ku është duke u përgatitur për Euro 2024 dhe në një story në Instagram ka shprehur zhgënjimin për akomodimin në dhomën e hotelit.

“Kam paguar mijëra për ‘hotelin më të mirë’ në Berlin dhe dhomat janë të vjetra, kondicioneri nuk punon, palestra dhe pishina janë në ndërtim. Nuk jua rekomandoj”-u ankua bukuroshja.

Top Channel