VIDEO/ Barazimi i bujshëm i Shqipërisë, festa mbërrin në Greqi! Shqiptari lëviz rrugëve të qytetit me flamurin kombëtar

19/06/2024 19:13

Barazimi i bujshëm i Shqipërisë në ndeshjen me Kroacinë ka ndezur festën tek tifozët.

Pas mbylljes së ndeshjes valëvitja e flamurit kombëtar nuk ka munguar as në Greqi.

Një shqiptar ka vendosur flamurin në makinën e tij dhe ka lëvizur nëpër rrugët e qytetit.

Ai ka zgjedhur ta festojë në këtë mënyrë rezultatin e bujshëm të ndeshjes që u finalizuar ditën e sotme.

Top Channel