Foto/ Nuk u kap në kamera, shikoni momentin kur një tjetër tifoz shqiptar futet në fushë gjatë ndeshjes me Kroacinë

19/06/2024 23:01

Edhe në ndeshjen e dytë të Kombëtares, këtë herë me Kroacinë, sërish një tjetër tifoz shqiptar ka hyrë në fushën e blertë.

Ai është ndaluar shumë shpejt nga siguria dhe nuk është shfaqur në ekran. Por sigurisht që ky moment nuk ka kaluar pa u kapur nga kamerat e celularëve të tifozëve.

Kujtojmë se për futjen në fushë të tifozit shqiptar në ndeshjen me Italisë, por edhe për disa incidente të tjera, UEFA gjobiti Shqipërinë.

 

 

Top Channel