Detaje nga shpërthimi i tritolit në Shkodër/ Autorët kaluan murin rrethues, dëshmia e policit: Nuk kam probleme me njeri

19/06/2024 09:36

Një sasi lënde plasëse i është vendosur makinës së policit Kastriot Selimaj, mëngjesin e sotëm.

Nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Tepe”.

Makina ka qenë e parkuar në oborrin e banesës, dhe autorët dyshohet se kanë kaluar murin rrethues për të vendosur lëndën plasëse. Kastriot Selimaj, është efektiv i policisë rrugore në Shkodër. Në polici, ai ka deklaruar se nuk pa probleme me njeri dhe dyshimet janë për shkak të punës.

Top Channel