FOTOT/ Tifozja më ‘hot’ e të gjitha kohërave i ‘vë flakën’ Euro 2024, modelja çmend qytetarët rrugëve të Gjermanisë

18/06/2024 12:55

Ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll ka marrë sërish vëmendjen në stadium ndërsa bën tifo për skuadrën e zemrës.

Këtë javë, ajo u pa duke mbështetur Kroacinë me një bluzë të shkurtër të kuqe dhe të bardhë në ngjyrat e flamurit kroat.

Modelja ka tërhequr të gjithë vëmendjen me linjat e saj perfektë gjatë sfidës së Kroacisë me Spanjën të shtunën, ku kjo e fundit triumfoi me 3 gola.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Fotot e Knoll bërë xhiron e rrjetit gjatë Kupës së Botës 2022 në Katar, ndërsa ajo mbështeste në stadium Kroacinë.

FOTO GALERI
1/35

Top Channel