Megi Pojani dhe Endri Çekiçi bashkë me pushime në Maldive? Ja fotot që shtuan dyshimet për çiftin

17/06/2024 19:11

Një ndër lidhjet më misterioze të showbizit shqiptar është ajo e Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit.

Romanca e tyre u zbulua rreth dy vite më parë, por ende nuk ka një konfirmim nga ana e tyre.

Ata tani duket se po shijojnë pushimet së bashku në ishujt Maldive, në bazë të disa fotografi.

Dyshja shihen duke pozuar nga vende të ngjashme dhe kjo ka shtuar dyshimet që ata po kalojnë kohë bashkë.

Futbollisti jeton dhe punon në Turqi, gjersa modelja në Shqipëri.

FOTO GALERI
1/33

Top Channel