Shqiptarët të entuziazmuar për ndeshjen e sotme të rëndësishme, mes Italisë dhe Shqipërisë, janë zhvendosur tashmë përpara stadiumit të Dortmundit.

Ata kanë brohoritur dhe kënduar këngë patriotike, teksa po mbështesin kombëtaren e tyre.

Të veshur kuqezi ata po presin të futen në stadium, teksa ndeshja pritet të startojë në orën 21:00.

Top Channel