Sfida, jo vetëm në fushë/ Gara e lojtarëve të Kombëtares me ata italianë përmes makinave luksoze (Fotot)

15/06/2024 14:27

Sfida Itali-Shqipëri nuk është vetëm në fushën e blertë këtë të shtunë.

Gara mes lojtarëve të kombëtares sonë dhe asaj italiane është edhe në makinat super luksoze që ata kanë, shkruan media e huaj.

Në rrjete sociale ata shfaqin pasionin e madh për markat luksoze, sportive apo deri tek të personalizuara.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel