Fituesi i edicionit të parë të parë të Big Brother VIP, Ilri Shaqiri, zbuloi në “Top Arena” projektin e tij më të ri në Top Channel.

Ai tha se Shqipëria ka shumë talente, ndërsa ende nuk dihet data e fillimit të programit “Yjet e Diasporës”.

“Kemi një super plan për shqiptarët. Jemi një popull shumë i vuajtur dhe me shumë talente. Ka ardhur koha që t’ia tregojmë botës. Yjet e Diasporës do të fillojnë së shpejti, por për momentin nuk kemi një datë fikse.

Do të jetë një gjë shumë e veçantë të sjellim në Tiranë atë që s’ka ndodhur më parë”, tha Ilir Shaqiri.

Top Channel