E trishtë/ Injoroi simptomat, grimierja e të famshmëve humb jetën nga tumori në kokë, vetëm 35-vjeçe

13/06/2024 18:10

Ka humbur jetën në moshën 35-vjeçare grimierja e të famshmëve rreth një vit pasi u diagnostikua me tumor në kokë.

Anca Molnar, e cila ishte e njohur për punën e saj me të famshëm në vendlindjen e saj, Rumani, u diagnostikua me një tumor në kokë, pas ankesave të vazhdueshme se përjetonte dhimbje të forta koke.

Sipas shoqes së saj të ngushtë, Alina Radi, 35-vjeçarja i kishte injoruar këto shenja, deri sa dhimbja ishte bërë e papërballueshme dhe shumë e shpeshtë.

Edhe pse mjekët bënë të pamundurën për ta kuruar, e reja nuk ka mundur dot të fitojë këtë betejë. Pak para se të ndahej nga jeta, ajo ka postuar disa foto nga spitali në profilin e saj TikTok.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel