Ngjarje e rëndë në Moglicë, ndërron jetë një person. Mësohet se pak minuta më parë u njoftua në sallën operative për një person që ka rënë nga shkëmbi në Qafën e Gjarpërit, në kufi me Skraparin.

Personi që ende nuk dihet identiteti, ka shkuar për të mbledhur çaj dhe është rrëzuar nga shkëmbi. Forcat e policisë janë drejt vendngjarjes.

Top Channel