FOTOT/ Berisha mban fjalim nga dritarja pasi Apeli i dha vulën e PD, dhëndri i tij e filmon nga ballkoni

11/06/2024 20:43

Sali Berisha ka dalë në dritare edhe këtë mbrëmje, por këtë herë për të folur për vendimin e Apelit që i dha atij vulën dhe logon e PD.

Berisha fliste nga dritarja e banesës, ku vuan masën e arrestit, ndërsa nga ballkoni e filmonte dhëndri i tij Jamarbër Malltezi.

Poshtë dritares së tij ishin mbledhur mbështetës dhe epsponentë të PD, të cilët së bashku më Berishën, i gëzohen vulës.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel