FOTO/ Provokuese në skenë dhe nudo jashtë saj, kitaristja e Maneskin ndez rrjetin me postimet e fundit

11/06/2024 15:59

Victoria De Angelis dhe grupi i saj “Maneskin” kanë marrë një vëmendje të madhe vitet e fundit, me bandën italiane që vazhdon të jetë një nga grupet e rokut më të pëlqyera në botë.

Gjithsesi 24-vjeçarja ka në vëmendje të madhe dhe jashtë skenës, me kitaristen që nuk nguron të postojë foto të saj provokuese dhe shumë herë edhe nudo.

Victorias duket se nuk njeh filtër, teksa së fundmi ka bërë publike dhe lidhjen e saj me DJ italiane, Luna Passos.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel