Heidi Baci dhe Romeo Veshaj u panë bashkë më të dashuruar se kurrë në koncertin e këngëtarit Alban Skënderaj.

Ata u panë duke kërcyer dhe të përqafuar në  koncertin “Motiv” të artistit të famshëm shqiptar.

Veç Heidit dhe Romeos në koncert çishin edhe Bora dhe Donaldi.

Romeo dhe Heidi ishin një nga tri çiftet që dolën nga ky edicion i Big Brother VIP Albania, pas Ilnisës dhe Meritonit dhe Sarës me Bardhin.

Ata po shikojnë lidhjen e tyre pas përfundimit të rrugëtimit në BIg Brother VIP 3, ku të dy ishin finalistë, por nuk arritën të rrëmbenin çmimin.

 

FOTO GALERI
1/16

Top Channel