Familja e Meritonit “kthen pllakën” ndaj Ilnisës? Motra e ish-banorit të BBV bën veprimin e papritur

03/06/2024 21:40

Lidhja që u krijua në “Big Brother VIP” mes Meriton Mjekiqit dhe Ilnisa Agollit, u diskutua shumë në rrjete sociale, sidomos pas reagimit të familjarëve të moderatorit.

Asnjëherë familja e Meritonit nuk e konfirmoi se e dëshiron si nuse Ilnisën, madje sa kohë ishte brenda shtëpisë asnjëri prej tyre nuk pranoi ta takonte.

Pas këtyre ngjarjeve janë nxitur aludimet se nuk janë ‘pro’ lidhjes.

Por siç duket, motra e Meritonit, Agnesa e ka ndërruar mendimin dhe i ka bërë “follow”, në Instagram.
Nuk dihet nëse dy vajzat janë takuar dhe kanë biseduar, por sikurse shihet në rrjetet sociale ndiqen dhe shohin haptazi se çfarë postojnë.

Top Channel