Një 29-vjeçar është vënë në pranga në Durrës, pasi dyshohet se ka përndjekur vajzën e tij të mitur.

Kallëzimin në polici e ka bërë një tjetër shtetase dhe efektivët më pas kanë vënë në pranga të riun me iniciale E.V., ndërkohë që vijon hetimi për ngjarjen.

Top Channel