“Më mungon zëri yt, buzëqeshja jote, humori yt! Mami të dua shumë”/ Dedikimi prekës i Ana Likës për nënën e ndjerë

27/05/2024 20:07

Nëna e ndjerë e aktores Ana Lika do të festonte ditën e saj të lindjes më 25 maj.

Ajo mos patur mundësi t’a uronte fizikisht, ka bërë një dedikim mjaft prekës, duke treguar mes dhimbjes se sa shumë i mungon.

Aktorja ka publikuar një galeri fotosh në Isntastory, ku shihet së bashku me nënën e saj.

 “Çdo ditë të jetës sime jetoj me ty dhe me mungesën tënde. Çdo datë 25 maj unë të kam uruar ditëlindjen dhe sot do doja shumë të ta uroja si çdo vit por ti nuk je më këtu me mua. Ama vetëm fizikisht, prandaj unë prapë dua ta festojë këtë ditë për ty. Më mungon zëri yt, më mungon buzëqeshja jote! Më mungon humori yt! Më mungojnë kritikat e tua, më mungojnë këshillat e tua! Më mungon ti e bukura ime! Mami të dua shumë!”, shkruan Ana krahas fotove.

Ilda Gjoni, motra e madhe e Ingrid dhe Inis Gjonit humbi jetën ditën e Krishtlindjes.

Top Channel