“A do mbash mëkatin apo do bësh viktimën”, si i përgjigjet Xhensila Myrtezaj ‘thumbave’ të Bes Kallakut

24/05/2024 17:29

Kënga e fundit e Bes Kallakut u duk si një thumb për ish-bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj.

“Nga mosmirënjohja, unë ta ktheva shpinën, a do mbash mëkatin apo do bësh viktimën…”, thuhet në disa nga strofat e këngës.

Ditën e sotme Xhensila ka postuar një video në InstaStory.

Nuk dihet ende nëse kjo është një përgjigje për ish-partnerin e saj.

E qeshur, këngëtarja shihet duke kënduar plot energji në makinën e saj.

Kujtojmë se nga martesa e tyre disa vjeçare, çifti kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Ajka dhe djalin Amen.

Top Channel