Gjendet i pajetë një 70-vjeçar në një kasolle, policia: Dyshohet se ka vdekur për shkak…

13/05/2024 08:36

Një 70-vjeçar ka humbur jetën në fshatin Fitore Noboselë.

Mbrëmjen e djeshme i moshuari R. T u gjet pa shenja jete në një kasolle në afërsi të “Urës së Mifolit” dhe dyshohet paraprakisht se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel