Lidi Delia është banori më i ri i Big Brother Vip Albania 3.

Heidit do i duhet të vazhdojë misionin sekret sikur ai është vëllai i saj, të cilin nuk e ka takuar prej vitesh dhe nuk ia njeh as fëmijët.

Për ta bërë më të besueshme, Lidi takoi edhe Romeon, ndërsa ky i fundit u shfaq i emocionuar.

Top Channel