Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në rrugën Transballkanike të qytetit të Vlorës.

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje, po merr në pyetje drejtuesit e automjeteve dhe po nxjerr shkakun e aksidentit.

Top Channel