Fotot/ Akuza për shantazhim të biznesmenëve në Kosovë dhe Shqipëri, ish-missi i njohur nën hetim! Krijonte lidhje intime dhe…

24/02/2024 21:55

Ish-miss Kosova, Zana Berisha, është përfshirë në një sërë skandalesh vijon të jetë nën hetim në vendin e saj.

Kjo ka ndodhur për shkak të shantazheve që 29-vjeçarja i ka bërë ish-partnerëve të saj, me qëllim zhvaten dhe përfitimin.

Mediat në Kosovë shkruajnë se ajo ka ushtruar presione të ndryshme ndaj disa biznesmenëve. Fillimisht e reja ka krijuar lidhje intime gjatë se cilave iu ka zhvatur shuma të konsiderueshme parash.

Ndër të tjerat, mediat në Kosovë, shkruajnë se viktima të këtyre shantazheve kanë qenë edhe bisnesmenë shqiptar, me të cilët dyshohet kishte lidhje jashtëmartesore.

Ekzistojnë dyshime se të gjitha kërcënimet dhe shantazhet që Zana Berisha i bën në bashkëpunim, pasi ka mbështetje nga një rreth i ngushtë personash, ndërsa personi kryesor mund të jetë në një marrëdhënie me të.

FOTO GALERI
2/18

Top Channel