Margot Robbie ka zgjedhur Greqinë për disa ditë relaksi këtë fund gushti, së bashku me bashkëshortin e saj Tom Ackerley.

33-vjeçarja u fotografua me një palë rroba plazhi të bardha, kombinuar me një varëse ngjyrë ari.

Në pamjet e sigurta nga Daily Mail , bukuroshja duket teksa zhytet në ujë, ndërsa më pas kalon momentet romantike me dashurinë.

Pushimet e Margot dhe Tomit e fundit tregon vetëm pak javë pasi filmi shumë i madh, Barbie , u në kinema. Ylli që ishte në rolin kryesor, fitoi rreth 50 milionë dollarë gjatë krijimit të filmit. Filmi theu rekord, duke grumbulluar 1 miliard dollarë në tre javët e para që nga premiera.

Për të promovuar fillimin e kukullës së famshme, Margot rikrijoi disa nga veshjet e Barbie-t, ku dominonte ngjyra rozë.

Dhe falëit, ngjyra rozë është tashmë kudo: në rroba dhe në këpucë të zinxhirëve të modës së shpejtë, në këpucë dhe bizhuteri, në kozmetikë dhe produkte të kujdesit personal, në lojëra video, në sende të tjera, madje edhe në ushqim.

FOTO GALERI
1/9
Burimi: Daily Mail

Top Channel