Muaji i ri na thërret të bëhemi sërish fëmijë/ Parashikime për të gjitha shenjat e zodiakut

01/07/2023 17:12

“Le të bëhemi përsëri fëmijë ”, thotë Hëna e Re në datën 17 në Gaforre.

Gaforrja

(21 qershor – 22 korrik)

Si Hëna e Plotë në fushën e marrëdhënieve të jetës, ashtu edhe Hëna e Re në shenjën tuaj në datën 17 ju kujtojn se vendosja e vazhdueshme e nevojave të të tjerëve para tuajave është e panevojshme.

Luani 

(23 korrik – 22 gusht)

“Mënyra më e mirë për të ecur përpara është të kthehesh mbrapa dhe të bësh një pushim”, ka shkruar dikush që ndoshta e ka pasur Venusin retrograde në shenjën e tij si ju nga data 23. Një pushim nuk e di nëse do ta arrini, por nëse do ta bëni deri në korrik pa shumë shpenzime dhe me disa njohje të reja për të kompensuar rikthimin e ish-ëve, do ishte mirë.

Virgjeresha

(23 gusht – 22 shtator)

Përpiquni të mos ziheni me miqtë tuaj të rinj…

Peshorja 

(23 shtator – 22 tetor)

Të gjithë ata që ju akuzojnë për pavendosmëri do t’ia ndryshoni mendimin këtë muaj. Ju e dini saktësisht se çfarë nuk dëshironi: që kjo situatë e vështirë të zvarritet në familjen tuaj. Dhe mbi të gjitha, ju e dini se çfarë dëshironi: të kapni mundësinë e re të punës që ju ofrohet në datën 17 me të dyja duart.

Akrepi

(23 tetor – 21 nëntor)

Barrë apo aleat? Të gjithë njerëzit në jetën tuaj bien në një nga këto kategori. Nëse janë aleatë, do të shfaqet. Dhe nëse është një barrë, një mundësi për t’i lënë pas dhe për të udhëtuar lehtë në destinacionin e ëndrrave tuaja. Kush e di, mund të merrni një mundësi profesionale që do t’ju çojë përpara.

Shigjetari

(22 nëntor – 21 dhjetor)

Eshtë një në një milion shanset që ndonjë i afërmi yt i largët të ketë groposur një sënduk florinj në oborr. Me Hënën e Re në datën 17 do ta zbuloni. Jo se do t’ju shpëtojë, pasi Hëna e Plotë në shtëpinë e 2-të dhe Marsi në të 10-tën ju lanë në errësirë ​​(keni dashur t’i bëni përshtypje kolegëve tuaj).

Bricjapi 

(22 dhjetor – 19 janar)

Hapi tjetër në një marrëdhënie apo partneritet të rëndësishëm shtyhet nga Hëna e Re në datën 10. Bëjeni, bien dakord planetët e tjerë. Edhe nëse Hëna e Plotë në shenjën tuaj në datën 3 ju ka lënë të vrenjtur dhe të thyer. Edhe nëse nuk keni aq mbështetje familjare sa keni menduar. Vetëm Bëje! Ju nuk do të humbisni.

Ujori 

(20 janar – 18 shkurt)

Në përgjithësi mund të shqetësoheni më shumë për kokën dhe mendimet e çuditshme që ajo mbart, por këtë muaj ka ardhur koha të merreni edhe me trupin tuaj. Njihuni me njëri-tjetrin, forconi marrëdhëniet tuaja dhe pse jo, bini në dashuri! Fillojeni me Hënën e Re në datën 17 dhe më pas diskutojmë edhe marrëdhëniet me trupat e tjerë.

Peshqit 

(19 shkurt – 20 mars)

Hëna e Re në shtëpinë tuaj të 5-të në datën 17 i jep krahë natyrës tuaj artistike. Nëse do t’i përdorni ato për romanin tjetër romantik, veprën tjetër të artit ose thjesht takimin tjetër të Tinder, varet nga ju. Në çdo rast, mos i lexoni komentet të nesërmen – injoranca është lumturi.

Dashi 

(21 mars – 19 prill)

A nuk është turp të përqendroheni në të gjitha gjërat që nuk mund t’i ndryshoni në karrierën tuaj kur Venusi dhe Marsi në shtëpinë e flirtimit ju ftojnë të luani në plazh? Dhe kur Hëna e Re në datën 17 pretendon se nuk është kurrë vonë për të bërë një fillim të ri me familjen tuaj? Lëreni karrierën, dhe shijoni verën tuaj.

Demi 

(20 prill – 20 maj)

Edhe nëse planet për një udhëtim në datën 3 prishen, mos u dorëzoni. Afërdita në shtëpinë e 4-të ju premton se mund të kaloni mirë kudo, edhe në divanin tuaj (të rehatshëm, me lule). Sidomos nga data 17 e në vazhdim kur zgjidhen keqkuptimet me miqtë dhe divani juaj lulëzon ekstra me shoqërinë e duhur.

Binjakët

(21 maj – 20 qershor)

Gjërat mund të mos jenë vaj në shtëpi, por hëna e re në datën 17 sjell një frymëmarrje në udhëtimet tuaja dhe ide për ta kaluar këtë muaj sa më larg. Por kini kujdes se kë merrni me vete në arratisjet tuaja: të gjithë mund t’ju mërzitin, por edhe një mik mund t’ju thyejë pak zemrën rreth datës 23.

Top Channel